بازارچه بازارچه

فروشگاه اینترنتی بازارچه

فروش محصول در بازارچه

فروشگاه اينترنتي بازارچه كه بعد از چند سال بررسي و تلاش همكاران پا به عرصه تجارت الكتريكي گذاشته يك فروشگاه همه فن حريف ميباشد. كه در اين فروشگاه شما ميتوانيد تمامي كالاهاي مورد نياز خود را پيدا كنيد.محصولات به همين علت نام سايت”بازارچه” هست كه بازاري كوچك اما داراي تنوع اجناس زياد را براي شما عزيزان راه اندازي كرده ايم.

تامين كننده محصولات بازارچه باشيد ، بازارچه از فروشندگان بزرگ و كوچك جهت فروش محصولاتشان در بازارچه دعوت به همكاري مي نمايند و به كاربران توليدكننده و فروشنده پنل رايگان به مدت محدود ارائه ميكند.

پنل فروشندگي با هدف فروش بهتر و مستقيم محصولات شما در بازارچه ايجاد شد تا به كسب و كار كشور عزيزمان ايران كمكي هرچند كوچك كرده باشيم. اين بستر فراهم شده تا بدون مشكل فروش محصولات انجام پذيرد. خواهشا با رعايت قوانين و اصول فروش اينترنتي ما را در اين امر مهم ياري فرماييد.

شما با درج محصولات خود ميتوانيد فروش خود را بيشتر كنيد و ويتريني براي محصولات خود در سايت بازارچه داشته باشيد و اين امر هم به برند و هم به فروش شما تاثير زيادي خواهد داشت.

فروشگاه بازارچه با ۵ سال سابقه توانسته مشتري هاي خوب و محترمي را براي خود داشته باشد و با وجود مشكلات اقتصادي كشور تا حد ممكن توانستيم مشتري مداري كنيم و آنها را راضي نگه داريم ، حال شما در اين امر مارا كمك كنيد.

چه كساني ميتوانند فروشنده بازارچه باشند :

  • اگر شما يك توليد كننده كوچك يا بزرگ هستيد
  • اگر شما صنايع دستي توليد ميكنيد
  • اگر شما فروشگاه محلي داريد
  • اگر وارد كننده هستيد
  • اگر صاحب يك برند بزرگ يا كوچك هستيد

همين حالا در پنل فروشندگي بازارچه ثبت نام كنيد و محصولات خود را درج كنيد و سريعتر به فروش بالا برسيد و يك ويترين حرفه اي در بازارچه داشته باشيد.

 

منبع : وبلاگ بازارچه


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1397/9/24 ساعت: ۱۵ توسط:bazarche :